Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Spectacol din nou in Ghencea! Steaua 3-0 Motherwell!

::   :: Stiri

Spectacol din nou in Ghencea! Steaua 3-0 Motherwell! Empty Spectacol din nou in Ghencea! Steaua 3-0 Motherwell!

Mesaj Scris de Kove Joi Iul 30, 2009 11:25 pm

Steaua s-a dezlantuit cu Motherwell in Ghencea unde dupa mult timp a facut spectacol in meciul terminat 3-0 pentru baietii lui Cristiano Bergodi!

Atmosfera superba in Ghencea! Bergodi a readus linistea la Steaua, dar si spectacolul dupa ce i-a facut pe pustii lui Gigi Becali sa redescopere fotbalul in Ghencea.

Cu toate ca Steaua a inceput in forta meciul, primul gol a fost marcat de scotieni insa in proprie poarta! Capitanul Craigan a reusit o faza de cascadorii rasului si a facut un cadou nesperat Stelei. Surdu scoate un penalty, insa Goain bate prost si rateaza sansa sa faca 2-0. Nicolita pe final de repriza a rezolvat prima parte a meciului pentru Steaua!

Stancu dupa o faza ca de manual reusita de polonezul Grzelak a facut 3-0 pentru Steaua si a adus linistea pentru retur. Singura veste proasta vine de la Janos Szekely. Mijlocasul a fost schimbat de Cristiano Bergodi dupa doar 30 de minute de joc si este suspect de intindere musculara.